Produkt: 0
- Suma : 0,00 zł
Twój koszyk jest aktualnie pusty!
Produkt
Kupon
Dodaj
Coupon code invalid! Please re-enter!
AJAX loader

Dzięki współpracy z innymi firmami możemy przedstawić Klientom różnorodną stylistycznie i bogatą ofertę co w połączeniu z walorami estetycznymi i atrakcyjnymi cenami sprawia, że nasze meble zasługują na szczególne zainteresowanie. Zadowolenie Klientów sprawia nam niezwykła przyjemność, a dzieje się to dzięki atrakcyjnej alternatywie produktów za sprawą dopasowania ich do Ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasze zaufanie zbudowaliśmy także na rynkach zagranicznych, głównie u naszych południowych sąsiadów - w republikach Słowackiej i Czeskiej.

 

Doświadczenie

Firma ANIMAR Sylwester Jańczak rozpoczęła swoją działalność w marcu 1989 roku i jest jednym z większych producentów mebli na wymiar w regionie. Dzięki zamiłowaniu do produkcji nasze meble na wymiar, meble i łózka hotelowe oraz meble kuchenne są tworzone z pasją, która tak znacząco przyczyniła się do rozwoju firmy i zdobycia silnej pozycji na lokalnym rynku.

 

Rzetelność

Podstawą sukcesu jest jednak doświadczenie. Od lat staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Wprowadzamy przez to nowatorskie rozwiązania i nowe pomysły zachowując przy tym najwyższą jakość produktów. Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją, naszą specjalnością są meble na wymiar ale też meble klasyczne i nowoczesnych - głównie meble kuchenne, sypialnie, szafy wnękowe oraz meble hotelowe. Dzięki udziałom w inwestycjach publicznych mamy także doświadczenie w produkcji mebli biurowych. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii pozwalających nam na rozwój i zdobycie dobrej pozycji w branży. Wszystko po to by wprowadzić wiele ciekawych rozwiązań, by uzyskiwać niedostępną kiedyś precyzję i zagwarantować najwyższy standard na lata.

Zapraszamy do zapoznania się z linią   

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. animar-meble.com.pl